Hakkımızda

Total Bilişim Teknolojisi Ltd.1992 yılında kuruldu.

Bilgi işlem dünyasının yeni başlayan hızlı yükselişine denk gelen bu yıllarda, kurumsal müşterilerine altyapı çözümleri sağladı. Bu kitlenin ağırlıklı olarak eğitim kurumları olması ve bu teknolojilerin eğitimdeki uygulamalarının artması ile birlikte bu alanda çalışmalarını yoğunlaştırdı. Bilgisayarın merkezde yeraldığı donanım uygulamalarında ses ve görüntü sistemleri ile başlayan uzmanlığımıza daha sonra akıllı sınıf teknolojisi eklendi. 2000’li yıllar ile birlikte eğitimdeki teknoloji uygulamaları “eğitim teknolojisi” olarak anılmaya başladı. “Dijitalleşme” olarak andığımız bu değişim ile birlikte içerik geliştirme, ders yönetim sistemleri, sınıf yönetimi gibi yazılımları da içeren toplam çözümler sunmaktayız.

Ortaya çıktığı anda uygulamalarını yaptığımız tele konferans sistemlerinin artık yerini eğitim teknoljisinin bir parçası ve aracı olarak yerini almasına tanığı olduğumuz değişimin çarpıcı örneklerindendir.

Müşterilerimizin kuruluştan işletimine kadar geçen süreçte güvenilir yardımcısı ve danışmanı olarak, ihtiyaçların belirlenip karşılanması, güncel ve sürekli çalışır tutulmasını sağlıyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana ana müşteri kitlemiz olan eğitim kurumlarına eğitim teknolojisine ilişkin hizmetlerimiz kapsamı genişleyerek sürmektedir Diğer taraftan, dijitalleşme ile eğitim sınıfın, ders kitabının dışına çıkarak yaşam boyu erişilebilir hale gelmiştir. Kurumlar da artık çalışanlarını eğitimi sürekli ve daha yaygın şekilde sağlayarak desteklemektedir.

Total Bilişim, eğitim teknolojisindeki deneyim ve uzmanlığını, tüm kurumların hizmetine sunarak, onların giderek hızlanan değişim yolculuklarında yardımcısı olmayı sürdürmek amacındadır.

Misyonumuz

Herkes için teknoloji ve eğitimi, ulaşılabilir, yaygın aynı zamanda yalın kılmak.

Vizyonumuz

Sürekli öğrenen, üreten ve özgün çözümler üreten bir organizasyon olarak kalmak. Yerel ve küresel pazarda, referans gösterilen çözümler sağlamak


İlkelerimiz

          • Topluma ve insanlara karşı dürüstlük,

          • Paydaşlarla birlikte büyümek

          • Şeffaf ve adil olmak

          • Eleştiri ve değişime açık olmak,

          • Ekip çalışmasına güven,

          • Doğaya ve kültürel değerlere saygı


bizi takip edin...